APIE MUS

HEADWEAR įmonių grupė kepurių bei kepuraičių srityje dirba nuo 1974-ųjų metų. Šiuo metu tai yra viena iš didžiausią distribucijos tinklą turinčių kompanijų pasaulyje, bendradarbiaujanti su atstovais visuose kontinentuose.

Nuoseklus darbas ir efektyvus tiekimas už prieinamą kainą padėjo kompanijai išaugti į vieną iš labiausiai pasaulyje besiplečiančių galvos apdangalų tiekėjų. HEADWEAR įmonių grupė dažnai vadinama kepurių profesionalais.

Mūsų svetainėje rasite produktus vienų didžiausių bei geriausų tiekėjų industrijoje. Beje, nepamirškite, jei jūs nerandate to, ko ieškote , tiesiog paklauskite ir mes gausime jums tai, ko norite. Būdami tiek gamintojais, tiek ir tiekėjais suteikiame jums lanksčią infrastruktūrą , kuri leidžia paruošt gaminius tokiu stiliumi, kokio jums reikia.

Nesvarbu kokioje pasaulio vietoje esate, mes galime įgyvendinti visus jūsų poreikius. Tiesiogiai, arba per daugelį mūsų tiekėjų, kurie taip pat turi atsargų ir gali pasiūlyti jums galvos apdangalus per 24 valandas. Taip, mes tuirm tokį platų distributorių tinklą !

Turėdami puikų įdirbį mes visuomet esma evienu žingsniu priekyje, kai kalbama apie stilių bei medžiagas. Jeigu tai yra daroma, tą darome mes. Taigi, visuomet matysite naujausią informaciją, kai apsilankysite pas kepurių profesionalus.

Skirkite šiek tiek laiko susipažinti su mūsų siūlomu plačiu prekių asortimentu. Atsiminkite: jeigu jūs ieškote prekės, kurios nerandate, mes ją surasime už jus. Jeigu tai bus galima įgyvendinti, tai mes esame būtent tie, kurie tai padarys! Būdami prekybininkais ir gamintojais mes turime išskirtinę galimybę pateikti Jums tokį produktą, kurio ieškote. Tiesiog susisiekite su mumis. Mes žinome, kad tai jums bus naudinga.

HEADWEAR įmonių grupė kuria, gamina ir tiekia kepures bei kepuraites pirkėjams visame pasaulyje. Esate individualus užsakovas, įmonė ar sporto organizacija, didmenininkas ar mažmenininkas - mes padėsime jums.


img

DESIGN YOUR OWN CAP

img

CHECK OFFERED PROGRAMS

img

DO NOT WAIT! CONTACT US!